Satilik 1 Yatak Odası, GDAŃSK, Gdańsk, Polonya, Magellan Street

Satilik - Cod. 35928

  • Tipoloji: 1 Yatak Odası
  • Bölge: 50 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 8

APARTMAN:
Bir yatak odası (11,53 m2), mutfak alanı (26,20 m2), bir banyo (5,35 m2), salon (7,19m2) ile bir oturma odası (50,27m2) sunuyoruz teras (8,3m2). Daire, şehir silüetinin ve Tri-şehir peyzaj parkının manzarasını sunan en üst 8. katta yer almaktadır.

Büyük, yeni pencerelere sahip olduğu için daire aydınlıktır. Yüksek sınıf malzemelerle bitirilmiştir, bu nedenle oldukça enerji verimli ve çok zariftir. Katlarda: ahşap ve fayans, duvarlarda: kat ve boya, sabit mobilya yapımı ve ev gereçleri dairenin fiyatına dahildir.
Diğer amenieties:
belediye su alımı,
bölgesel ısıtma ağı,
banyoda yerden ısıtma,
asansör
garaj salonunda yer
küçük depo odası

Aylık ücret:
Kış saati - yaklaşık 600zl + elektrik
yaz saati - yaklaşık 450zl + elektrik

APARTMAN BİNASI:
2012 yılında inşa edilen apartman, yüksek standartlara sahiptir. Zemin katta bazı dükkanlar ve servis tesisleri bulunmaktadır. Bina, koruma hizmetlerinin sürekli denetimi altındadır, bir bariyerle emniyet altına alınmış bir araba girişi, bir giriş telefonuna bağlanan merdiven kılıfının kapısı.

YER:
Emlak, Magellan Caddesi'ndeki Gdańsk'ta yer almaktadır. Jaskowa Vadisi Parkı'nın yakınlığı, bu taşınmazın büyük avantajı. Pencerelerden güzel manzara çevreleyen yeşil alanlara uzanmaktadır ve aynı zamanda Gdansk'ın merkezine ve diğer bölgelere çok hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir. Mülkün çevresindeki arazi geliştirme planı, yakın alandaki yeni binaların yokluğunu garanti etmekte, bu da geleceğin sahibinin güzel manzaranın görünümünü korumasını sağlamaktadır. Bölgede tam ticari ve servis tesisleri, klinik, eczane, kreş, anaokulu, okul bulunmaktadır. Binanın hemen yanında iyi donanımlı bir oyun alanı ve bir futbol sahası bulunmaktadır. Sadece birkaç dakika içinde yeni PKM tramvay ve otobüs deposu - Brętowo'ya ulaşacağız.

Gel ve daireyi gör, yeni evin olabilir!

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB